Emojipuzzle What's your Mood? (Special Offer)
| Jigsaw Puzzles | EmojiPuzzles |
|---|---|
| Product code | 6000-0816 |
| Product Type | 1000 pcs |
| Box size | 10 x 14 x 2.37 in |
| Puzzle size | 26.59 x 19.25 in |
Note : SPECIAL OFFER
USD$21.99
You save USD$11.00
In stock
USD$10.99
Product Description
EuroGraphics EmojiPuzzleWhat's your Mood? 1000-Piece Puzzle- Box size: 10" x 14" x 2.37". Finished Puzzle Size: 19.25" x 26.5".
- In our ever changing world of technology, Emojis are the trendy, visual, expressions used to communicate feelings.
- Strong high-quality puzzle pieces.
- Made from recycled board and printed with vegetable based ink.
UPC code: 628136608169
Specifications
| Jigsaw Puzzles | EmojiPuzzles, Family Oversize Puzzles, All Jigsaw Puzzles, SPECIAL OFFER |
|---|---|
| Orientation | Horizontal |
| Box size | 10 x 14 x 2.37 in (25.4 x 35.6 x 6 cm) |
| Assembled puzzle size | 19.25 x 26.6 in (48.9 x 67.6 cm) |
Recommendations
© 2026 Eurographics Inc.