Oops!
| Artists | Berry, Martin |
|---|---|
| Jigsaw Puzzles | Family Oversize Puzzles |
| Product code | 8500-5459 |
| Product Type | 500 pcs |
| Box size | 8 x 8 x 2.37 in |
| Puzzle size | 26.5 x 19.25 in |
Out of stock
USD$17.99
Product Description
Eurographics Oops! 500-Piece Large Puzzle
- This colorful puzzle measures 19.25 x 26.5 in (48.89 x 67.56 cm) completed.
- Box size: 8 x 8 x 2.37 in (20.32 x 20.32 x 6 cm).
Oversize pieces- Cartoon Art-Oops! By artist Martin Berry is a whimsical look at a festival scene with multiple incidents happening in park.
- Strong high-quality puzzle pieces.
- Made from recycled board and printed with vegetable based ink.
UPC code: 628136454599
Specifications
| Artists | Berry, Martin |
|---|---|
| Jigsaw Puzzles | Family Oversize Puzzles, All Jigsaw Puzzles, Variety 500 Pieces |
| Orientation | Horizontal |
| Box size | 8 x 8 x 2.37 in (20.32 x 20.32 x 6 cm) |
| Assembled puzzle size | 19.25 x 26.63 in (48.89 x 67.63 cm) |
Recommendations
© 2026 Eurographics Inc.